بررسی هزینه های از دست رفته ی یک شرکت
صاحبان مشاغل و مدیرانی که به خاطر پرداخت هزینه خرید CRM تمایل به استفاده از این نرم افزار را ندارند می‌توانند با خواندن این مقاله به یک نتیجه ی کلی در خصوص خرید، استفاده و بازده سودی که این نرم افزار می تواند برای هر مدیری به ارمغان بیاورد برسند.
در ابتدا به این مطلب می پردازیم که نرم افزار ثانیه در تمام گزینه های خریدی چه ماهانه و چه به صورت دائمی از لحاظ پشتیبانی و خدمات هیچ تفاوتی ندارد و همچنین مسئله بسیار مهم و قابل توجه این نرم افزار این است که ما تمامیه ماژول ها را در نرم افزار به تمام مشتریان خود ارائه می دهیم و در هر زمان با اضافه شدن ماژول جدید و قابلیت جدید بر روی نرم افزار هیچ هزینه ی اضافه ای از مشتریان خود دریافت نمی کنیم. و در تعریف ساده می توان گفت تمامیه امکانات SaniehCRM  شامل آن هزینه ی کلی است و ماژول ها ثانیه قیمت تکی ندارند. (به جز موارد خاص که تحت سفارش انجام می پذیرد)
حال به ذکر هزینه های از دست رفته به دلیل نداشتن CRM می پردازیم:
1-کارمندان فروش شما امکان دارد در پیگیری و جذب مشتری مواردی را از قلم بیندازند. اگر قرار باشد در ماه 5 مشتری توسط یک کارمند فروش شما فراموش شود و این 5 مشتری هر کدام برای شما مبلغی بالغ بر 200.000 تومان سودآوری داشته باشد در طول ماه این مبلغ به رقم 1.000.000 تومان و در سال 12.000.000 تومان می رسد. این هزینه ی از دست رفته ی یک کارمند فروش می باشد. اگر تعداد کارمندان فروش شما 5 نفر باشد چه مبلغی را سالیانه از دست می دهید؟
2-شما لیستی کامل از مشتریان خود دارید و می توانید با ترغیب مشتری به خرید مجدد از شما و هم چنین معرفی دیگران بابت حسن انجام کار شما و کیفیت کاریتان با تماس و یا ارسال پیامک یا ارسال ایمیل و یا پیامک صوتی و ... آنها را به سمت خود بکشید و در ذهن آنها بمانید. اگر هر مشتری شما در طول سال 200.000 تومان سود خرید مجدد داشته باشد شما برای تعداد 100 مشتری چه مبلغی را سالیانه از دست می دهید؟
3-آیا تا به حال اتفاق افتاده که برای ارسال پیامک یا تماس به مشتریان خود و معرفی محصولات یه حتی ارسال صورت حساب خود زمان زیادی را برای تایپ و ارسال از دست بدهید؟ یا حتی اگر پیامک گروهی ارسال کرده اید افرادی در گروه پیامک شما بوده اند که احتیاج به دریافت آن پیامک نداشته اند؟ شما اگر در طول ماه 100 پیامک و 100 تماس اشتباهی داشته باشید، سالیانه چه هزینه ای بابت این اشتباه پرداخت می کنید؟ و چه تایم زمانی که می توانستید در ازای آن جذب مشتری جدید کنید را از دست داده اید؟
4-اگر کارمند فروش شما بنا به دلایلی با شرکت شما همکاری نداشته باشد، و آن کارمند 200 مشتری در حال پیگیری داشته باشد که از آن تعداد مشتری 100 نفر آنها تمایل به همکاری با شما داشته باشند و بعد از رفتن کارمند فروش، شما آن 100 مشتری که امکان داشت هر کدام برای شما 200.000 تومان سودآوری داشته باشد، شما بابت رفتن هر کارمند فروش خود در طول سال چه مبلغی سودی را از دست می دهید؟
آیا خرید یکCRM  با مبلغ بسیار جزئی که شما چندین برابر آن را در طول سال به خاطر نداشتن این نرم افزار از دست می دهید برای شما به صرفه و سودآور نخواهد بود؟
با ما تماس بگیرید و از همین امروز به فکر چاره ای برای سود از دست رفته ی خود باشید.